Nabízíme přípravné kurzy pro budoucí uchazeče o osmileté studium.

Přípravný kurz žáky 5. tříd

• Načerpáte užitečné informace k přijímacím zkouškám (příprava je cílena přímo na jednotné přijímací zkoušky dle školského zákona – „testy CERMAT“), účast na kurzu vás k ničemu nezavazuje.

• Kurz bude probíhat v období únor - duben 2021 (přesné termíny budou zveřejněny na webových stránkách gymmost.cz, www.gymbilina.cz), v rozsahu celkem 5 setkání (rozsah jednoho setkání 2x 45 minut, střídá se matematika a český jazyk).

KURZY PRO ŽÁKY 5. TŘÍD – budou probíhat podle aktuální situace:

• prezenčně na pracovišti Bílina, ul. Břežánská 9,

• distančně prostřednictvím aplikace Teams (žáci dostanou přihlašovací údaje),

• případně kombinace obou forem.

• Kontaktní osoba zástupkyně ředitele Mgr. Miroslava Auliková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 724 824 528) – vždy ve čtvrtek v čase 15:00 – 16:45 hod. (předpokládané zahájení – čtvrtek 18. února 2021).

• Předběžné přihlášky posílejte e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., uveďte jméno dítěte, kontakt na zákonného zástupce (e-mail + telefonní číslo).
  • Cena kurzu je 950 Kč, při absenci se peníze nevrací, kurz je nutno zaplatit výhradně bankovním převodem do 15. 2. 2021 na účet školy 336 455 0277/0100, jako variabilní symbol uveďte 55 (5. třídy), do poznámky napište „přípravný kurz“ a jméno dítěte.

• Přihlášení vzniká okamžikem platby, kapacita není omezena.

Těšíme se na vás!